«Вижити та перемогти!» –

саме під таким девізом факультет фізичного виховання БДПУ вирішив допомогти солдатам у зоні АТО. Сьогодні, 10 вересня, о 7-ій ранку майже 100 студентів прийшли здавати кров.

«Нехай ми не можемо ремонтувати танки, не завжди спроможні купувати бронежилети чи каски, але ми можемо поділитися кров’ю», – розмірковує заступник декана з виховної роботи Сергій Єфімов.

Запропонувала ідею здачі крові кандидат хімічних наук, доцент Людмила Кравченко, яку згодом обговорили на засіданні старостату, а представники академічних груп, підтримавши ініціативу, зголосилися стовідсотково.

«Всі студенти факультету хотіли допомогти, але через те, що декому з них з якихось причин не можна здавати кров, допомагали моральною підтримкою, – продовжує розповідати Сергій Васильович. – Для підтримки студентів ми закупили соки, печиво, та інші солодощі, для відновлення крові…».

«Якщо ми врятуємо хоча б 10 солдатів, це вже буде великий внесок у нашу перемогу за Незалежну Україну, – говорить декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк, – я дуже радий, що наші студенти пішли назустріч та відкликнулись на пропозицію. Ми ростимо патріотів. Хочу відзначити гарну роботу старост та викладачів, усі стараються для благої справи».

DSC04520

Сьогодні 71 студент факультету фізичного виховання університету здав кров. Бажаючих було набагато більше, але медики не всіх допустили до цієї акції – пожертвувати кров пораненим воїнам-захисникам Вітчизни. Банк здачі крові отримав її 21 літр. Це дуже велика цифра. То ж варто подякувати організаторам й безпосереднім учасникам акції за таку добру, благодійну, безкорисливу ідею, втілену сьогодні в життя. Іншим факультетам та інститутам університету варто б наслідувати приклад наших спортсменів.

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Світлина автора


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Светлана
2014-09-10 21:45:18
Хорошая работа. И, конечно, студенты молодцы!