Взаємодія зі стейкхолдерами – осмислене бачення майбутнього

Нині, суспільство зацікавлене у фахівці, що є конкурентноспроможним на ринку праці. У зв’язку з цим особливого значення набуває задача поліпшення якості освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

12 березня відбулася чергова зустріч робочої групи освітньо-професійної програми «Логопедія. Спеціальна психологія» зі стейкхолдерами. У полілозі щодо оновлення змісту  взяли участь ключові стейкхолдери, зокрема: Тетяна Малуєва, директор КУ «ІРЦ» БМР; Олена Качерова, завідувач ЗДО №39; Валентина Мироненко, завідувач ЗДО №27; Олена Мозохіна, завідувач ЗДО №2; Марія Бондаренко, завідувач ЗДО №20; Вікторія Заводько, заступник директора Гімназії №3; Наталія Корнієнко, заступник директора ЗЗСО І-ІІІ ст. №6.

За круглим столом проаналізували та обговорили широке коло питань, що стосуються формування компетентностей майбутнього фахівця, що необхідні для ефективної професійної діяльності. Роботодавці висловили свої побажання й пропозиції щодо запровадження нових навчальних дисциплін, зокрема «Сенсорна інтеграція», «Нейропсихологія», «Основи проектної діяльності» тощо. Відбувся обмін думками щодо розширення змісту  освітньо-професійної програми дисциплінами за вибором.

Протягом зустрічі багато слів подяки пролунало від гостей на адресу  випускників, що раніше навчалися за спеціальністю 016 Спеціальна освіта у Бердянському державному педагогічному університеті, а нині поповнили дружню освітянську родину Запорізького регіону.

Робочою групою кафедри прикладної психології та логопедії враховано пропозиції, які було надано гостями зустрічі. Зі свого боку стейкхолдери висловили думку про те, що налагодження співпраці між науковцями та роботодавцями – важливий крок до підготовки висококваліфікованого фахівця, а також висловили готовність до подальшої співпраці.

     Завідувачка кафедри прикладної психології та логопедії, доцент Олена РЕВУЦЬКА

        


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print