Взаємовигідна угода

   У конференц-залі БДПУ учора, 5 квітня, ректор університету, професор Ігор Богданов та начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов, виходячи із необхідності та важливості співпраці по підготовці фахівців з вищою юридичною освітою, керуючись прагненнями до взаємовигідних дружніх відносин співробітництва та партнерства,  публічно підписали Угоду про співробітництво між БДПУ та управлінням (див. світлини).

   Предмет угоди – плідна співпраця сторін у галузі правової освіти, проведення в управлінні щорічної виробничої, навчальної, переддипломної практики студентів гуманітарно-економічного факультету університету за спеціальністю «Право».
   На завершення церемонії підписання Угоди І. Т. Богданов та С. А. Васильцов обмінялися вітаннями, висловивши впевненість у вагомих здобутках майбутньої плідної співпраці. Ігор Тимофійович вручив гостеві книгу «ІСТОРІЯ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В ІМЕНАХ», видану з нагоди 85-літнього ювілею БДПУ.

_DSC5416 _DSC5424

_DSC5438 _DSC5440

_DSC5446 _DSC5451

_DSC5459 _DSC5464
   

«Університетське Слово»

Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print