Гідно представляли наш БДПУ

Вже другий рік поспіль  наш університет запрошують  на традиційну інформаційно-профорієнтаційну  акцію «Випускник 2017», організовану Волноваським районним центром зайнятості.

DSC04736

Ось і цього разу, 24 березня, в урочисто вбраній залі майже 200 випускників  шкіл району радо зустрічали представників  навчальних закладів Запорізької та Донецької областей.  Кожен представник вишу намагався гідно представити свій навчальний заклад майбутнім студентам, а ті, в свою чергу,  з зацікавленістю слухали й вбирали в себе таку  потрібну  для них інформацію.

DSC04743 DSC04748

Наш університет представляли перший прореткор, доктор педагогічних наук, професор Ольга Гуренко, декан гуманітарно-економічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Тамара Макаренко та завідувач підготовчого відділення Людмила Костенко.

DSC04755 DSC04756

 У своєму виступі професор Ольга Гуренко серед  переваг зазначила про якість навчання, про широкий спектр спеціальностей, про можливість проходження різноманітних закордонних практик, про наявність програми «подвійний диплом», про цікаве студентське життя в Бердянському державному педагогічному університеті.

У допомозі майбутнім абітурієнтам стали рекламні матеріали про наш університет, про правила вступної кампанії 2017 рокуСподіваємось побачити випускників Волноваського району в лавах наших майбутніх студентів.

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print