Я люблю життя!

Сьогодні на студентів та викладачів БДПУ чекав приємний сюрприз, який нагадав їм про цінність власного життя та його неповторність. Адже на великій перерві кожен мав змогу долучитися до психологічної акції «Я люблю життя!», організованої навчальною психолого-консультативною лабораторією.

Метою акції було покращення емоційного стану учасників освітнього процесу Бердянського державного педагогічного університету, звернення уваги учасників на позитивні сторони та цінності життя кожної людини та профілактика пригніченого осіннього настрою.

Для досягнення цієї мети, волонтери пропонували студентам, викладачам та співробітникам університету згадати, за що вони люблять життя та закріпити цей приємний спогад на малюнку дерева. Так, кожен учасник акції обирав фарбу кольору, який до вподоби, опускав у неї палець та залишав на ватмані свій відбиток – листочок людини, яка любить життя. За виконання творчого завдання всі отримали цукерки з афоризмами, надихаючими насолоджуватися кожним днем.

Це був вдалий старт роботи навчальної психолого-консультативної лабораторії в цьому навчальному році. Надалі подібні заходи, а також розвивальні тренінги, психологічні ігри та кінолекторії будуть проводитися регулярно. Тому стежте за оголошеннями та не втрачайте можливості зробити своє життя ще кращим!

 IMG_2069 IMG_2074 

IMG_2048IMG_2131 IMG_2144

 

Марина Богдан

завідувач навчальної психолого-

консультативної лабораторії кафедри психології

Фото Ярослави Сокол,

студентки 3 курсу спеціальності 053 Психологія


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print