Як я, студентка-журналістка, юних журналістів вчила

У липні-серпні я, студентка-журналістка вже 4 курсу, принесла новий для нашого університету досвід роботи – впродовж трьох змін я була керівником гуртка «Юні журналісти» у дитячому оздоровчому комплексі «Райский уголок».

14033661_1157235110986479_1656156030_n(1)

Спланувати свою роботу мені допомогли викладачі кафедри соціальних комунікацій, які надали необхідну для мене інформаційну базу та цінні поради, які знадобились мені у подальшій роботі з дітьми.

YBiA692T7Fg BsLirZcaDDU

Працювала я з хлопцями та дівчатами різних вікових категорій – від 6 до 17 років, які були розділені на групи та виконували різні завдання. Під час занять вони отримували інформацію про професію журналіста, вивчали основні принципи журналістики, Кодекс журналістської етики, жанри журналістських творів. Окрім отримання теоретичних знань, діти брали активну участь у створенні газети: фотографували всі заходи, брали інтерв’ю у вихователів та одне в одного, писали інформаційні замітки, вигадували казки, легенди, гороскопи, вірші, створювали кросворди та просто ділилися своїми враженнями щодо їх відпочинку у літньому таборі.

gQlCH4etnsY 16NynWfx18U djM8nhzyyUs JGe7ZBaA7vw

jUdfBVHZiCk me9WLpzO1n0 MrmJoAuNzi4 oGz4de8OBIs

STRuSOXtjDw V1RqbkZzACc

Кожен юний журналіст у гуртку переслідував свою ціль: хтось хотів навчитися фотографувати, хтось гарно викладати свої думки, хтось просто захотів спробувати себе у новому виді діяльності. В середньому, впродовж однієї зміни на гурток до мене приходило близько 40-50 дітей, які дійсно хотіли дізнатися щось нове. Захоплювали фантазії молодших дітей, які вигадували цікаві історії, дехто навіть спробував себе у жанрі драми. Надихала серйозність та відповідальність старших дітей, на яких завжди можна було покластися і які були справжніми помічниками у створенні «райської» газети.

Хлопці та дівчата дуже плідно працювали, професія журналіста їх дуже захоплювала. Доказом цього є 9 випусків газети під назвою «Жизнь в «Райском»».

Після закінчення моєї редакторської практики, директор ДОК «Райский уголок» Олена Бакай подякувала за плідну роботу та запросила співпрацювати у наступному році.

Ірина Дєдушева,
студентка-журналістка БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!