Як завадити корупції…

Сьогодні, 29 квітня, в конференц-залі головного корпусу БДПУ відбувся студентський антикорупційний семінар. На ньому були присутні студенти ІФСК та СГФ, а також студенти БУМіБу. Організаторами цього заходу стала Студентська рада університету.

cTJrojeIubc SwMC8slZ-60

Семінар провів голова Студентського антикорупційного бюро, екс-голова Харківської обласної студентської ради Микита Андрєєв. Він розповів про законодавчі засади та про те, як можна боротися з корупцією саме студентам. Микита доніс до аудиторії багато нової інформації стосовно того, як можна завадити корупційним схемам в учбових закладах. Навів багато прикладів махінацій здійснених не одним ВНЗ України та на власних прикладах показав, як можна відстояти й довести наявну злочинність у своєму університеті. 

5M9Ts25hoyI LKQtDm2C62A

"Найголовніше – завжди доводити до кінця те, що почав. Звісно, студенту це зробити важко, тому що знають, чим можна залякати, заохотити або взагалі відрахувати, проте, якщо розкриття проходить на загальному розголосі, то завжди можна довести і відстояти свої права" – такими словами було прокоментовано успішні приклади розкриття злочинності з його практики. Студентам були показані інтернет-ресурси стосовно держзакупівель, а також, де можна знайти публічну інформацію будь-якого університету. 

184UAqevOHo u0JFby_TuAo

Наостанок присутні мали змогу вибрати регіонального координатора антикорупційного руху, яким стала студентка ІФСК БДПУ Дар'я Калюжна. 

Кристина Лисенко,
студентка-журналістка БДПУ
Світлини з архіву Студентської ради.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *