Японія очима філологів БДПУ

Сьогодні, 15 травня, в конференц-залі БДПУ університетські філологи, а точніше – викладачі кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури урочисто розпочали Тиждень, присвячений Японії в Україні. Варто завважити, що, окрім сьогоднішнього науково-методичного семінару,  численних шанувальників японської літератури, культури та мистецтва чекають чимало цікавих заходів. 

Із вітальними словами до учасників сьогоднішнього семінару звернулися: перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко,  доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та філософії БДПУ Ігор Лиман, заступник декана ФФСК з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Нікішина.

Першими пленарні виступи виголосили: кандидат історичних наук, доцент Валентина Папанова, завідувач кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури, доктор філологічних наук, професор Вікторія Зарва, кандидат філологічних наук, доцент Ганна Александрова та інші.

_DSC2455 _DSC2456

…Ось як ділиться враженням від першого дня «японського Тижня» на своїй сторінці в ФБ учасниця семінару, професор БДПУ Софія Філоненко: «Сьогодні на японському семінарі дізналася про три принципи:
Ніщо не вічне.
Ніщо не завершене.
Ніщо не досконале.
А ще мені дуже сподобався вислів з Бусідо: "Зброя – це права рука самурая, а література – ліва" (якщо я правильно записала). Я ніколи не цікавилася нічим японським (крім танців), але сьогодні так було цікаво, що захотілося про все це негайно читати. Щиро дякую всім колегам за круті доповіді!»…

_DSC2444 _DSC2457

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print