Ярмарок можливостей

TCBbE0hN5Qk10 квітня ц. р. в Запорізькому обласному Центрі Молоді відбувся ярмарок можливостей «Підключайся», організатором якого була Запорізька Школа Волонтерів № 612.

Відвідали ярмарок і студенти 2-го курсу Анастасія Лебедєва (Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти) та Марія Тохтамиш (соціально-гуманітарний факультет) Бердянського державного педагогічного університету. Мета заходу: показати молоді можливості для власної реалізації через волонтерську діяльність, розвиток креативності, неформальне спілкування, комунікативний досвід, ознайомлення з міжнародними програмами.

На ярмарку були представлені проекти (культурні, соціальні та навчальні) близько 30-ти організацій міста з різних тематик.

Під час проведення ярмарку студенти відвідали: лекцію-презентацію по навчальним, молодіжним програмам за рубежем від організації UniStudy; майстер-клас з розвитку креативності від компанії «Альба»; міні-тренінг з танцювально-рухової терапії від майстерні «SOZIDAEM»; арт-тренінг «Пізнай себе».

7tVrm5rRY-4

Більше хочу розповісти про міжнародні грантові програми, мета яких підтримання наукової мобільності, розвиток наукового потенціалу та підтримка актуальних проектів, залучення кадрів.  Вони передбачають часткову фінансову підтримка. Програми поділяються на: довгострокові (магістратури за кордоном, проведення власних досліджень, волонтерство); короткострокові (конференції, літні школи, тренінги). Хочу зауважити, що для молодих людей до 21 року – візи коштують 35 євро.

Вимоги участі у тренінгових програмах: вік від 18 до 25 років, активна громадська діяльність; релевантний досвід; гарний мотиваційний лист.

Топ стипендійних програм:

-Erasmus+:www.erasmus plus.org.ua\-DAAD: www.DAAD.org.ua\(обмін до Німеччини);

-Vanier Canada : www.vanier.gc.ca\(аспірантська програма);

-Chevening: www.chevening org (наявність 3років професійного досвіду);

-Fulbright : www.fulbright.org . ua. (стажування для викладачів у США);

-NEXT (магістратури в Японіі);

-Visby Program (магістратура в Швейцаріі).

…Варто відзначити роль таких заходів, як ярмарок можливостей «Підключайся», у професійному становленні нас, сьогоднішніх студентів –  майбутніх фахівців соціальної сфери, що відкривають нові обрії для особистісного розвитку!

Анастасія Лебедєва,
студентка-волонтер
спеціальності «соціальна педагогіка», учасниця ярмарку
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *