Ярослав Горбаль: «Всім раджу спробувати!»

Із 15 по 17 березня у Полтаві відбувся перший етап проекту Вищої політичної школи: нові принципи лідерства «Політичні ідеології та базові цінності» (за підтримки фонду Конрада Аденауера, Німеччина). Одним із учасників семінару був студент першого курсу гуманітарно-економічного факультету Ярослав Горбаль.
   Під час семінару для учасників проводилися лекції та презентації, де обговорювалися ключові поняття та ідеї держави, політичні філософські думки, намагалися вирішити актуальні проблеми українського політикуму з точки зору різних ідеологій. Особливий інтерес був викликаний грою «Парламентські слухання та дискусія»: учасники в групах мали створити віртуально-ідеальну країну «Таналанд», використовуючи різні політичні ідеології.
   Відкривали та проводили семінар неперевершені тренери: Віктор Таран (голова ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»), Ольга Будник (виконавчий директор ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»), Андрій Шекета (співзасновник освітнього проекту «Вища політична школа»), Соломія Бобровська (виконавчий директор ГО «Українська основа»).
   За словами Ярослава: «Так, звісно Вища політична школа – це шалений графік, це просто штурм мозку, але це незабутні враження та задоволення від тієї роботи, яку ти зробив. Від тих вже друзів, з якими ти спілкувався. Я дуже багато чого дізнався нового для себе і було дуже цікаво поспілкуватися з такою кількістю людей, які готові до якісних змін в нашій державі. Це незабутній проект, прекрасні учасники і мега круті тренери! Всім раджу спробувати!».
   Ярослав вдячний за допомогу в організаційних питаннях декану гуманітарно-економічного факультету Тамарі Макаренко.

2_п 3_п 4_п

Юлія Королевська,
старший викладач кафедри історії та філософії
гуманітарно-економічного факультету

Світлини з архіву Ярослава Горбаля

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *