Яскраві барви АРТДИВОСВІТУ

Вже сьомий раз поспіль на березі Азовського моря зібралися професіонали своєї справи – практичні психологи та арттерапевти з різних куточків України, об’єднані VII Всеукраїнським фестивалем практичної психології та арттерапії «АРТДИВОСВІТ», який було організовано та проведено Південно-східною українською асоціацією практичних психологів та арттерапевтів 15-16 вересня.

Не дивлячись на те, що фестиваль проводиться двічі на рік, кожна зустріч є унікальною, адже теми майстер-класів дивують своєю неповторністю та викликають в учасників інтерес й нестримне прагнення до нових знань та вражень.

Тому, протягом двох днів захоплені учасники мали змогу отримати нові інструменти роботи в напрямах: гештальттерапія, юнгіанське консультування, пісочна та ізотерапія, лялькотерапія, казкотерапія та звукотерапія, метафоричні асоціативні карти, психологічні трансформаційні ігри, тілесноорієнтовані та енергопрактики тощо. Найактуальнішими темами для учасників фестивалю стали цілепокладання, особистісна ефективність та самопізнання. Провівши понад 50 майстер-класів, провідні спеціалісти Києва, Херсону, Миколаєва, Львову, Запоріжжя, Маріуполя, Мелітополя та Бердянська мали змогу поділитися досвідом практичної діяльності, ознайомити учасників з власними авторськими розробками та методиками, поринути в глибини душі кожного присутнього та  разом з ним знайти ресурси для нових досягнень й успіхів. Тому, окрім професійних психологів фестиваль об’єднав й людей, які прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення. Кожен отримав те, за чим прийшов: нові знання та професійні кейси, інсайти та трансформації, відповіді на особисті питання.

Враховуючи побажання учасників попередніх фестивалів, організатори «АРТДИВОСВІТУ» ніколи не зупиняються на досягнутому й завжди привносять щось нове у програму зустрічей. Головною інтригою  цьогорічного свята психології та творчого розвитку стало створення колективної мандали, у процесі малювання якої брало участь близько 140 осіб. Неймовірна магія групової взаємодії дозволила з 8 сегментів, намальованих різними підгрупами, скласти одну цілісну мандалу, яка дуже влучно характеризує «АРТДИВОСВІТ»: зустріч різних учасників створює гармонійну команду, готову самовдосконалюватися та надихати інших!

А на перервах між майстер-класами, кожен присутній мав змогу зняти психічне навантаження за допомогою ритмічних пауз та танцювальних флеш-мобів. Таке переключення розумової діяльності на фізичні вправи сприяло встановленню гармонії між свідомістю та тілом, піднімало настрій та допомагало налаштуватися на нові відкриття.

Надзвичайно приємним є той факт, що кожного року кількість учасників фестивалю збільшується, а до команди спікерів та слухачів залучається все більше викладачів й студентів Бердянського державного педагогічного університету.

Чудовою традицією фестивалю також є залучення дітей учасників та спікерів. Так, доки батьки пізнають себе та розкривають власний потенціал, малюки разом з волонтерами–студентами БДПУ займаються творчістю та грають в захопливі ігри, відвідують розвивальні майстер-класи.

Члени правління Південно-східної української асоціації практичних психологів та арттерапевтів на правах організаторів фестивалю висловлюють подяку кожному, хто приєднався до організації та проведення найважливішого дійства в сфері психології та творчого розвитку.

Бажаємо Вам натхнення та чекаємо наступної зустрічі вже навесні – 18-19 травня 2019 року.

42168934_2161922417418296_8591254332370845696_o Гра  

Студенти2

Учасники

мандала

Марина Богдан
Завідувач навчальної психолого-консультативної
лабораторії кафедри психології
Cвітлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print