Юні патріоти – поруч із нами

   Тридцять сім випускників-дев`ятикласників отримали сьогодні Подяки від університетської волонтерської організації «Наші Атланти».

   На ранкове урочистя з нагоди завершення навчального року та останнього дзвінка для випускників до Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №13 завітали «нашоатлантівці» Анетта Омельченко, Степан Герилів, Наталя Фуклєва, ветеран АТО Віктор Римар та  голова ГО «Легіон «Свободи» в Запорізькій області Микола Тюркеджи. Завітали не тільки для того, щоби привітати зі святом, а й від імені бійців-прикордонників та інших бойових підрозділів і від «Наших Атлантів» вручити колективу школи та кожному випускникові Подячні листи за активну волонтерську діяльність та громадську позицію, палку любов до рідної  України!

   Протягом майже всіх років військової московської агресії на території України учні саме цієї школи виготовили та передали бійцям на передову не один десяток маскувальних сіток; наборів з продуктами харчування, медикаментами, засобами особистої гігієни, листами-зверненнями тощо. І як було не подякувати їм за це?
 

1 2

3 4

5 IMG_9670

IMG_9671 IMG_9676

НАШІ АТЛАНТИ
Світлини Миколи Тюркеджи та з сайту http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=47600

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print