Ювілейне Слово лине…

Вельмишановна Віро Володимирівно!

Прийміть найщиріші слова привітань з нагоди Вашого ювілейного дня народження!

50 років – це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Це час підбивати підсумки або, як кажуть, «збирати каміння»; коли можна перевести дух і озирнутися назад. Багато чого зроблено, отриманий величезний життєвий досвід, але Ви ще сповнені сил і молоді душею. І це той вік, коли людина може дозволити собі розслабитися і насолодитися кожною миттю свого життя. Нехай же ці золоті роки принесуть вам тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей, вести за собою інших.

У день народження, Вірочко Володимирівно, щиро бажаємо, щоб ім’я було талісманом у Вашій долі, бо в ньому живе сила, яка може творити дива. Нехай же вона супроводжує Вас постійно, приносячи добро і успіх, щоб віра жила не тільки в імені, але і в серці. Тому живіть з радісними очікуваннями, з високими прагненнями, з посмішкою і сяйвом в очах, з мріями і планами, які обов’язково здійсняться. Нехай життєві негаразди обходять Ваш дім стороною, а незмінними гостями будуть веселий сміх, дні, повні щастя, приємні турботи і, звичайно ж, вічні супутниці Вашого прекрасного імені – Надія і Любов!

Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, міцності тіла і духу, мудрості, терпіння, розквіту великої любові, яка на все життя! Поваги і розуміння близьких і друзів, теплої любові рідних, радості щоденної від всяких дрібниць, з яких і складається, переплітається в роки це диво, що зветься життям!

ювілейне слово

З повагою колектив кафедри теорії і методики

 навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print