З днем народження, шановна Ірино Сергіївно!

Ірина Сергіївна Расторгуєва належить до тих щасливих людей, особистість яких завжди привертає увагу. У ній поєднано багато талантів: це і високий професіоналізм, завзятість і небайдужість; і добре серце; і ставлення до роботи, людей незалежно від їх статусу; бажання прийти на допомогу; уміння бачити найкраще та примножувати його; жіночність і вишуканість та надзвичайна відповідальність. Ірина Сергіївна вміє прикрасити будь-який захід своїми конструктивними ідеями, що надихають на творчість як студентів, так і колег. Особистість Ірини Сергіївни – це не лише високий професіоналізм, вражаюча ерудиція і компетентність, це ще й простота у спілкуванні, доброзичливість, щирість та відвертість.

В день народження хочеться згадати про видатні спортивні досягнення Ірини Сергіївни, адже спорт – це її перша професія і найбільше захоплення! Майстер спорту з баскетболу! Чемпіонка світу у складі збірної України (FIMBA)! За роки спортивної кар`єри виступала за клуби України та за кордоном. Захищала прапор України у складі молодіжної збірної. З 1997 по 2002р.р. гравець бердянського МБК «Чайка». Ірина Сергіївна, провівши кілька сезонів на вітчизняному паркеті, грала в чемпіонатах Польщі та Ізраїлю.

Ось деякі нариси ігрової кар'єри І.С. Расторгуєвої:

1997 – 2002 рр. – «Чайка» (Бердянськ)

2001 – 2002 рр. – "Динамо (Київ)

2002 – 2003 рр. – чемпіонат Польщі

2004 – 2007 рр. – чемпіонат Ізраїлю

2007 – 2008 рр. – «Чайка» (Бердянськ).

Вона, як свідчать колеги, є одним із найяскравіших гравців і кращих бомбардирів на чемпіонатах з баскетболу!

Нещодавно Ірина Сергіївна брала участь у Чемпіонаті Європи у складі збірної України з баскетболу серед ветеранів у категорії 40+, який відбувся у м. Марібор (Словенія) наприкінці червня 2018 року. Команда у своїй категорії посіла четверте місце!

Широким є коло й наукових інтересів Ірини Сергіївни: здоров’я людини, сучасні оздоровчі технології та їх впровадження в виховний процес вищої школи, спортивна медицина, фізична реабілітація, фізична культура, залучення молоді до здорового способу життя.

Але не тільки наукові, педагогічні та спортивні здобутки складаються у життєвий шлях. Ірина Сергіївна не лише талановитий педагог, відомий високопрофесійний спортсмен, вдома вона – гарна господиня, турботлива дружина, ніжна матуся.

Дивовижно, але окрім роботи та родини, лишається й час на себе! Ірина Сергіївна полюбляє подорожувати, має хобі, якому приділяє вільний час, це – приготування смачних страв!

Бажаємо Вам, шановна Ірино Сергіївно, реалізації всіх ідей і планів! Нехай удача супроводжує Вас, а в Вашому домі завжди панує добро, тепло, радість та благополуччя, оточують повага та ніжність. Нехай Ваші рідні тішать Вас своїм здоров'ям та успіхами!

Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, безмежної любові, невичерпної життєвої енергії та щастя!

4  unnamed (2)

unnamed unnamed (1)

 

З повагою

колектив кафедри основ здоров’я,

 фізичної реабілітації та екології

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print