З історією в серці

Сьогодні, 14 березня, о 12-ій годині в стінах нашого університету проходив історичний турнір серед студентів соціально-гуманітарного факультету. Ініціаторами проведення турніру виступили студентське самоврядування факультету.  

mKxwvkSDIXo

У турнірі взяли участь три команди студентів І-ІІІ курсів, та це не завадило їм бути згуртованими та активними в боротьбі на першість.

 Питання турніру були досить складними, бо вони поєднали в собі багато різних аспектів: історичні, культурологічні, політологічні тощо. Але складність питань не стала на перешкоді студентам поборотися за перемогу в турнірі.

IaONWKPgtaY rDxuxbTMpO0

Найкращою стала команда Ірини Прокопенко (Денис Перун, Олексій Короткий); друге місце посіли дівчата-першокурсниці: Єлизавета Середа, Олена Сорокіна, Діана Чегринець; третє місце лишилось за командою ІІ курсу: Дмитром Кіосовим , Іваном Ванжою та Іллею Юшиним.

Кожна команда учасників  отримала солодкі рулети від профкому університету (голова – депутат міської ради Віталій Лола) – для підтримки гарного настрою та грамоти від деканату.

Соціально-гуманітарний факультет поновлює традицію проведення історичних турнірів та історичних брейн-рингів.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією, до участі в подібних змаганнях.

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print