З турботою про майбутнє

У ці погожі дні справжньої золотавої осені, деканати факультетів уже піклуються про наступні якісні та масові набори на перші курси. Ось і деканати факультетів філології та соціальних комунікацій та фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти відрядили двох своїх викладачів – Людмилу Кондакову та Ольгу Щетиніну з профорієнтаційною метою до шкіл Донецької області.

За два дні, 9 та 10 жовтня, їм вдалося виступити у 12 школах, гімназіях та ліцеях. Зокрема, побували у м. Кураховому (три загальноосвітні школи), м. Вугледарі (дві школи), селищах Богатир, Андріївка, Костянтинопіль, Дачне, Нескучне, а також с.м.т. Велика Новосілка (виступили в гімназії та професійному ліцеї). Наші профорієнтаційні матеріали вдалося передати навіть до м. Мар’їнки.

Школи «нашої частини» Донеччини справляють дуже приємне враження: доглянуті, відремонтовані, чистенькі. Особливо вражає наочність: патріотичні куточки, стенди, тематичні виставки творчих учнівських робіт. Відразу розумієш, що тут живуть і навчаються Українці, які люблять і шанують свою мову, культуру, звичаї. Особливо приємно, що у кожній відвіданій школі серед вчителів завжди зустрічалися і двоє-троє випускників нашого вишу.

IMG_4217        IMG_20171009_100834       IMG_20171009_104347 

IMG_4218

IMG_20171009_133258 IMG_20171010_100935

Перебуваючи в с. Нескучному, пощастило відвідати музей-садибу видатного вітчизняного педагога М.О. Корфа та його зятя, театрального режисера, В.І. Немировича-Данченка. Співробітники музею передали великі вітання вченим-педагогам БДПУ та разом із ними – подарункове видання альбому про нескучненський період педагогічної творчості М. Корфа. Цей альбом викладачі передали до музею історії нашого університету.

Хочемо висловити вдячність деканатам факультетів філології та соціальних комунікацій, фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти та викладачеві Великоновосілківського професійного ліцею Заяць Еллі Миколаївні за сприяння та допомогу в організації поїздки. 

 

Людмила Кондакова,
к.ф.н., доцент кафедри соціальних комунікацій,
Ольга Щетиніна
к.п.н., ст.викладач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики
Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print