З Україною в серці творити дива…

Сьогодні, як ніколи, в роботі з учнями чи студентами в будь-яких її проявах викристалізовується формування національної свідомості, культури праці та побуту, відповідальності за результати власної діяльності, комплексу особистісних якостей, потрібних людині як суб’єкту культурного розвитку держави.

З метою впровадження національних традицій у навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл й позашкільних закладів освіти, а також методичної, практичної та наукової допомоги вчителям та керівникам гуртків Бердянська та Запорізької області кафедра теорії та методики технологічної та професійної освіти факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ (завідувач – к. п. н., доцент Ольга Рогозіна) сьогодні,19 листопада, провела тематичний вечір «Українська народна іграшка у сучасному світі» та майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки» під керівництвом старшого викладача кафедри Олени Савицької (див. світлини).

Яскравим, самобутнім зразком української народної іграшки є лялька-мотанка. Українська народна лялька здавна виконувала роль родинного оберегу та зв’язку між поколіннями. Створення цієї іграшки дуже захоплююче і має величезний розвивальний потенціал. Крім розвитку творчих здібностей, особливості технологічного процесу виготовлення ляльки сприяють інтеграції знань учнів із різноманітних предметів.

Ольга Рогозіна,
завідувач кафедри теорії
та методики технологічної та
професійної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print