З урахуванням всіх вимог сьогодення

Другий рік поспіль підготовче відділення університету досить успішно проводить курси підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів, спеціалістів установ та закладів освіти.

Очно-заочна форма навчання, яку пропонує університет, дуже зручна для сучасних фахівців. Заняття проходять цікаво, з елементами новітніх інтерактивних  технологій, з урахуванням всіх вимог сьогодення.

DSCI2212

Наразі з 19 вересня проходять підвищення кваліфікації керівники гуртків позашкільних закладів, психологи, логопеди установ та закладів освіти та вчителі  шкіл з інклюзивного та  індивідуального навчання дітей з вадами психофізичного розвитку.

До викладання на заявлених курсах залучені викладачі різних кафедр університету, доценти Людмила Даннік,  Олена Старинська,  Людмила Кашкарьова,   Ірина Барбашова, Олена Ревуцька,   Ганна Лопатіна  та старші викладачі Ганна Сизко, Ольга Сербова, Євгенія Линдіна та Тетяна Сущинська.

DSCI2210 DSCI2214

Слухачі курсів із Бердянська, Маріуполя, Волновахи під час навчання із задоволенням діляться своїм досвідом та  знайомляться з актуальними питання інноваційної педагогіки, психології, методики викладання та дякують викладачам   університету  за їх професіоналізм та глибокі знання.

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення БДПУ
На світлинах: моменти практичного заняття для
керівників гуртків позашкільних навчальних закладів
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print