Вітання з ювілеєм

Шановна Олено Володимирівно!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Вражає Ваша цілеспрямованість на виконання завдань, які ставите перед собою, колегами, студентами. Усе, до чого Ви докладаєте зусиль, актуальне, співзвучне часові, необхідне кафедрі, факультету, університету. Вашим учням і студентам Ви завжди бажали тільки добра і робили так, аби вони набували знань з хореографії, формувалися як добропорядні, чесні особистості. Ви потужно впливали і впливаєте на розвиток хореографічної освіти в нашому виші, місті, області, Україні. Ваші випускники й колеги вдячні за натхненну працю, наслідують Вашу організованість, невичерпний ентузіазм, вимогливість як керівника в поєднанні з глибокою людяністю, переймають Ваш безцінний досвід.

Шановна Олено Володимирівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди, безмежної творчої наснаги, успішної діяльності в царині мистецької педагогіки, почуття задоволення від того, що Ваша ідеї потрібні колегам, студентам; нових плідних звершень!

Нехай у Вашому серці не згасає вогонь любові, відданості справі, заради якої Ви живете!

 

З повагою декан та колектив

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

 

Мартиненко

«Танец – полет,

Танец – стремление,

Грация, пластика и вдохновение…»

Це життєве кредо нашого незмінного керівника, завідувачки кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, чарівної жінки Олени Мартиненко, яка є взірцем професіоналізму та відданості своїй справі для викладачів і студентів. Її життя, насичене подіями, зустрічами, перемогами, порівну поділили творчість, кохання і надія.

Олена Володимирівна завжди живе тільки сьогоднішнім днем, пам’ятаючи про вчора і дивлячись у майбутнє. У своїх балетмейстерських роботах і творчих проектах вона занурює глядача у світ різних епох, країн і культур, вражаючи пізнанням світу, польотом фантазії, індивідуальним неповторним творчим стилем.

Олено Володимирівно, вітаємо Вас із Золотим ювілеєм! Нехай ця дата стане наступною точкою відліку нових досягнень,  звершень, наукових ідей і яскравого творчого шляху!

 

З повагою до Вас колектив кафедри

теорії і методики навчання мистецьких дисциплін

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print