З Ювілеєм музей привітали!

Бердянському краєзнавчому музею виповнилося 85 років! У далекому 1929-му міська рада прийняла рішення про його створення. Сьогодні він має три філії: імені П. П. Шмідта, історії Бердянська та «Подвиг».

Сьогодні, 15-го вересня, з ювілеєм співробітників вітали керівники закладів культури, навчальних закладів, депутати міської ради, представники організацій та всі, хто колись з ним співпрацював. Єпископ Бердянський і Приморський Єфрем від імені православної церкви нагородив директора музею медаллю.

Директор телекомпанії «ТВ Бердянськ» Вікторія Горбатко зазначила, що вже багато років співпрацює з музеєм, і за цей час в ефір вийшло багато спільних проектів з історії рідного краю. Зараз з допомогою співробітників музею в ефірі телекомпанії виходить історична програма.

2 3 4 5 7 6

Колективи з Приморського, Маріупольського та Київського музеїв також не залишили без уваги своїх колег. Провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко подарувала музею книгу з історії університету, головний редактор газети «Південна зоря» Віктор Михайличенко вручив ювілярам цілу коробку знайдених архівних фото, які допоможуть співробітникам у створенні нових експозицій.

Щорічно в стінах музею проводиться близько 500 уроків-екскурсій, стільки ж інтерактивних занять в школах, ліцеях, коледжах. Тут проходять зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної Війни, презентації книг, семінари та вистави. На цьому співробітники музею зупинятися не збираються, в планах презентувати ще більше цікавих занять та проектів.

Леся Сухомлин,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print