З Ювілеєм Вас, дорогенька наша «Гіреюшка»!

Гучна урочиста музика, запах квітів, вітальні листівки та веселі обличчя ніби притягували сьогодні багатьох своєю магією до аудиторії 505, що в 5-б корпусі університету. І я разом з іншими потрапила на день народження. Чимало людей зібралося разом заради гарної людини – Ірини Гереєвни Улюкаєвої, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, бо сьогодні в неї ювілейний День народження.

Колеги та друзі до свята підготувалися ґрунтовно: підібрали світлини для презентації, відзняли відеопривітання близьких колег, які, на жаль, не змогли бути присутніми на святі та запросили людей, з якими вона працювала й трудиться нині. Ірина Гереєвна почула багато теплих слів, в тому числі, й подяки за потрібні поради в потрібну годину. Ведучі свята Тетяна Константинова та Аліна Лубянова розпаковували подарунки від її однокласників. Зачитали вітальні листівки… «Бути здоровою та дописати докторську дисертацію», – побажала ректор університету, професор Вікторія Зарва, а голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола приєднався до побажань та пообіцяв подарунок – путівку до Криму.

Ірина Гереєвна не просто висококваліфікований викладач нашого університету, а ще й справжній друг. «У 90-ті із грошима було скрутно в усіх. А мені треба годувати родину, – ділилася спогадами колишня співробітниця та подруга Любов Разнатовська. – Я розуміла, що у Гереєвни вже брала у борг, і було якось соромно просити ще. Щойно подумала про це, як задзвонив телефон, і на іншому кінці слухавки я почула знайомій голос: «Мені здається, тобі потрібні гроші, віддаси коли зможеш…». Цей телефонний дзвінок залишився у моїй памяті на все життя. Я завжди дякувала їй за підтримку і ніколи не перестану це робити».

Парфумами, танцями, віршами сьогодні привітали Ірину Гереєвну, а для друзів – просто «Гереюшку». І як сьогодні не називали іменинницю: істориком педагогічної думки і літописцем, героєм і просто Гереєвною… І все це – від чистого серця, з любов’ю. Дізнавшись про її бажання: побувати ще раз у Парижі, викладачі кафедри хореографії склали вірш про любов до цього романтичного міста, запросили ювілярку своїм танцем у миті паризької насолоди.

Історія життя, яку пише дуже гарна жінка та чудовий викладач, ще не дописана. «Ніколи не думала, що один запис у трудову книгу може наробити так багато галасу», – жартувала ювілярка. Може, ще й як може! Бо Ви не тільки працювали, а допомагали іншим, підтримували близьких людей, заохочували студентів до науки та й просто дарували всім свою щиру посмішку. З днем народження! Будьте здорові та живіть ще багато-багато років.

Дар’я Калюжна,

студентка-журналістка
Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ

Світлини – Олександра Степаненка
із сьогоднішнього ювілейного Дня народження
Ірини Гереєвни Улюкаєвої


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Ринна
2014-01-28 21:02:19
гарно написано , все більше пізнаєшь наш університет
Очень почва
2014-01-28 21:03:46
Молодец Калюжная)Хорошо написано))
Светлана
2014-01-28 21:14:54
Молодець Дар'я, гарна стаття.)
Та, що пахне кавою
2014-01-29 09:31:01
очень искренне) видно, что журналдистка пропустила событие через себя
Дарья Калюжная
2014-10-16 12:03:19
очень искренне написано) видно, что журналистка пропустила событие через себя