За день до року нового…

Ф2

Університетські "нашоатлантівці" на чолі з Анеттою Омельченко в переддень Нового року були в гостях у наших захисників, що дислокуються в районах Нікольського та в Широкіного. Особливо багато наших, бердянських,  у Нікольському, і кожному з них ми віддали подарунки від наших школярів та небайдужих містян. Раділи вони нашій білій красуні – маскувальній сіточці; цитрусовим, фруктам тощо і, як завжди, смачненькій рідній бердянській рибці. Хлопці показали нам усіх своїх маленьких цуценят, пригостили чаєм. Ми поспішали, тому, що нас чекали в Широкіно.

Ф1 Ф4

З останньої поїздки – 6 листопада в цьому селищі не залишилось жодного цілого будинку. Хлопці нас зустрічали та проводжали до себе, вони нам давно стали рідними. Хороші, порядні солдатики розчулено  роздивлялись дитячі малюнки, ляльки-мотанки, різні подарунки від школярів, згадували своїх дітей… Пригощали нас львівською кавою (варив друг "Тихий"), розказували про свої життя, говорили про потреби.

Ф3 Ф5 Ф6 Ф7

Ми віддали їм і другий том книги Степана Гериліва "Наші Атланти: незмірна чаша милосердя»".  Передали усе, що допомогли нам зібрати небайдужі люди:  родина Турківих – Наталія та Володимир, родина Єгорових – Дмитро і Ірина, Павло Сириця, родина Зінченків – Олег та Тетяна, Людмила Борисова, Ірина Нагай,  Софія Філоненко, Олег Назаренко, Віталій Кузнєцов, Павло Кузнєцов, Олена Однолько, Юрій Федорик, Євген Міщенко, Микола Тюркеджи, Михайло Доля, Руслан Папіш, Світлана Ушанова, Ольга Удалова, Віталій Верцман, Олександр Романов, передачі від школярів навчальних закладів  Бердянська, маскувальні сітки ЗОШ № 13, бердянської гімназії №2 та Бердянського муніципального ліцею, наших дівчат, що постійно плетуть сітки, усіх, хто допоміг інкогніто. Ділиться враженнями Анетта Омельченко: «На сьогоднішній день є потреби в цвяхах (80, 100), фольгоізолі, плівці, скобах, буржуйках, маскувальних сітках, ліках. Із нашими захисниками відчуваєш себе в безпеці, не хочеться від них їхати. І хоча ми повернулися додому, моє серце залишилося з ними. Так хочеться, щоб вони усі були живі і здорові. Хлопці усіх вітали з Новим роком!».

НАШІ АТЛАНТИ 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print