За форматом WorldCafe

«Використання інноваційних технологій у підготовці сучасних учителів технологій» – під такою назвою учора, 19 травня, кафедра технічних дисциплін БДПУ провела  обговорення перспектив розвитку технологічної освіти, в якому взяли участь співробітники кафедри і магістранти факультету фізико-математичної і технологічної освіти.

_DSC0268 DCIM100MEDIA

За півтори години «Бесіди за кавою» обговорювалися  визначення пріоритетних інноваційних технологій, власних дій і заходів, що сприяють ефективному впровадженню визначених технологій, перспектив їх використання.  Продуктивній роботі над питаннями сприяв формат «Світового кафе» (WorldCafe). Кілька раундів обговорення за невеликими затишними столиками, жорсткі часові рамки й можливість з новим раундом перейти за інший стіл і, таким чином, поговорити з максимальною кількістю учасників, допомогли провести бесіду з максимальною користю.

_DSC0273

Присутні отримали задоволення від спільної роботи і спілкування з колегами, можливість подивитись по-новому на актуальну проблему технологічної освіти, розкрили свій комунікативний потенціал і реалізували себе як активні учасники освітнього процесу.

Павло Буянов,
доцент кафедри технічних дисциплін
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *