За кращу долю для своєї держави

IMG_20160219_093934«Герої не вмирають!» – під таким гаслом учора, 19 лютого, на факультеті фізико-математичної і технологічної освіти пройшла  виховна година серед студентів 1-го та 6-го курсів. Із великою скорботою в серці Україна проводжала в останній путь своїх синів та дочок, які навіть гадки не мали, що можуть загинути за мрію кращої долі для своєї держави.

Захід розпочався хвилиною мовчання, адже в Україні вже два роки поспіль вшановують пам’ять загиблих у ті буремні дні на Майдані – Героїв  Небесної Сотні.

На початку години студентам запропонували переглянути фільм про революційні майданні дні – «Зима, що нас змінила», завдяки якому студенти мали можливість поринути в події Революції Гідності, де пліч-о-пліч стояли мужні сини та доньки, яких об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Вони вимагали право вибору, а згодом їм довелося боротися за життя. Їх справжній патріотичний дух не могли зломити ані кулі з гранатами, ані людська жорстокість.

IMG_20160219_093948

Майдан був точкою енергії нашого народу, де встигли відчути все: радість, безвихідь, горе, біль, гордість і повагу. Найбільш жорстоке протистояння відбулось на вулиці Інститутській, де, переважно від куль снайперів, загинуло більш ніж півсотні героїв. Відтоді в пресі з’явилась відповідна збірна назва загиблих учасників акцій протесту Євромайдану – «Небесна сотня». Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв для того, щоб ми пам'ятали – хто і за що загинув заради світлого майбутнього своїх дітей, матерів, онуків.

Фільм викликав відповідну реакцію в аудиторії, і після його перегляду кожен міг вільно висловити свою думку.

Сергій Онищенко,
асистент кафедри технічних дисциплін,
куратор 12 групи ФФМТО
На світлинах: деякі моменти виховного заходу
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print