За ними – майбутнє

Минулої середи, 15 березня, на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам. У конференц-залі БДПУ зібралися рідні та близькі, викладачі факультету, гості та самі винуватці події. Шістдесят чотири магістри денної та заочної форм навчання закінчили в цьому році магістратури за спеціальністю "Управління навчальним закладом" і "Фінанси та кредит". Вважаємо, що це гідне поповнення фахівців у галузі освіти та економіки. Шістнадцять дипломів із відзнакою вручили кращим із кращих.

_DSC9560 _DSC9585 _DSC9598 _DSC9620

Випускників вітали: перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич, представники деканату, викладачі випускових кафедр.  Говорили про високу підготовку фахівців, про потребність таких спеціалістів, особливо зараз, в період серйозного  реформування. Висловлювали найщиріші побажання успіхів, творчості, кар'єрних злетів, гараздів.

_DSC9636 _DSC9639 _DSC9642 _DSC9630

Ми впевнені, що наші магістри отримали достойні знання, які зможуть застосувати на практиці; що за ними – майбутнє національної економіки, національної освіти.

Тамара Макаренко,
декан гуманітарно-економічного факультету
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print