За Програмою академічних обмінів

 коледж США

 Завідувач кафедри політології та правознавства Бердянського державного педагогічного університету, доцент Дмитро Каменський проводить семестр правових досліджень в юридичному коледжі Стетсонського університету (місто Галфпорт, штат Флорида, Сполучені Штати Америки). Ця поїздка стала можливою завдяки гранту, що було надано Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.  Робота Дмитра Каменського присвячена проведенню порівняльних кримінально-правових досліджень у сфері відповідальності за економічні злочини в Україні та США. Науковим куратором українського вченого від юридичного коледжу виступила професор Еллен Подгор, відомий у США експерт з питань кримінальної відповідальності за економічні злочини.

kamenskiy

  Під час роботи над дослідницьким проектом також заплановані інші академічні та професійні заходи – зустрічі з керівництвом коледжу, співпраця з професорами факультету та міжнародними колегами-юристами, відвідування місцевих правоохоронних органів та судів, спілкування з американськими практикуючими юристами та представниками місцевої влади.

21_big

   За результатами академічного візиту планується укладання двостороннього меморандуму про співробітництво між юридичним коледжем Стетсонського університету та Бердянським державним педагогічним університетом. 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print