Задля розбудови цілісної суверенної України

image003

Із 13 по 15 березня ц. р. в Луцьку проходив проект «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу», в якому взяв участь й магістрант соціально-гуманітарного факультету Олексій Ушаков.

Мета проекту – встановлення діалогу між молоддю Східної, Південної та Західної України; руйнація стереотипів у сприйнятті одне одного; формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників впливати на владу, змушувати владу чути громаду; встановлення тісних контактів між активною молоддю задля розбудови цілісної суверенної України.

Першого дня ми провели декілька зустрічей, дискусій та обговорень, зокрема й в міській раді. У спілкуванні з нами взяли участь заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева, начальник управління туризму та промоції Наталія Бунда та начальник відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима. Цього ж дня відбулася зустріч в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

image005

Наступні два дні пройшли у форматі тренингів на теми стереотипів, міфів, їх виявлення та розвінчування, конфліктів, подолання конфліктних ситуацій, говорили про маніпулятивні технології та методи боротьби із ними. В цьому нам допомагав тренер Олег Гришин, екс-співробітник ДонОДА. Окрім того, одним із питань анкети для участі в заході було питання про проект нашої мрії, тому було вирішено присвятити одну з панелей тренінгу питанню проектного менеджменту. Тут на допомогу прийшла наша кураторка Богдана Стельмах, представниця ГО "Волинський прес-клуб".

Заключний день тренінгових занять було присвячено питанням взаємовідносин влади та громади. Ми обговорювали сутність місцевої демократії: депутати vs влада. В цьому нам допомагав експерт Інституту політичної освіти, депутат Луцької міськради Андрій Осіпов.

Цей проект дуже позитивний, який в перспективі сприятиме налагодженню діалогу та згладжуванню конфліктів між різними частинами України.

…Замість післямови: народ, будьте активнішими! Розширюйте свій світогляд, і буде вам щастя.

Олексій Ушаков,
магістрант соціально-гуманітарного факультету БДПУ

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print