Задумали – зробили!

На початку навчального року мешканці університетського гуртожитку №2 обрали собі новий склад Студентської Ради, до якого ввійшли: голова – Юлія Васильченко (ІФСК), заступник – Дар’я Калюжна(ІФСК), голова спортивного сектору – Антоніна Середа (ІФСК), голова соціально-побутового сектору – Руслан Красовський (ФКЕТ), голова культмасового сектору – Ірина Халак (ІППОМ) та голова інформаційного сектору – Юлія Коверга (ІФСК).

З новим складом Ради ідея щодо створення спортивної зали в гуртожитку, що висіла в повітрі протягом майже двох років, почала втілюватися в реальність. Генератором цієї ідеї став Антон Головко за підтримки більшості студентів, котрі вирішили, що куріння та алкоголь вже не в моді, а ось спорт – це двигун життя.

Звернення голови Студради до ректора університету Вікторії Зарви дало свої позитивні результати. Не дивлячись на важкі не тільки для університету часи, були виділені кошти для придбання необхідного спортивного інвентаря. Не залишився байдужим і голова комітету профспілки Віталій Лола, котрий з великим задоволенням відгукнувся на прохання Студентської Ради та подарував тренажер. Також у народженні спортивної зали допомагала директор ІФСК Алла Сердюк.

Mr1h0aDrR2c

Досить сказати, що сама ідея викликала жвавий інтерес у студентів, і дізнавшись про неї, хлопці та дівчата взяли активну участь у її народженні.

Від часу зародження ідеї до самого відкриття спортзали в гуртожитку пройшов усього місяць. Наразі вона вже відкрита для відвідувачів, але ми сподіваємося, що ще будуть з’являтися бажаючі допомогти більш удосконалити її.

Юлія Коверга,
zHHy2GFVe0c
студентка-журналістка БДПУ
Світлини з архіву Студради гуртожитку


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print