Захищаючи спортивну честь міста та району

Ще одні вихідні не минули без спортивних досягнень студентів БДПУ. 17-18 червня у Приморську відбулась обласна Спартакіада серед міст та районів із пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. На базі відпочинку «Орбіта» два дні поспіль честь Бердянська та району відстоювали студенти нашого університету. Спочатку команди-учасниці змагались у підгрупах, після чого, за хрестовою системою, переможці потрапляли до фіналу.

Честь міста відстоювала жіноча збірна у складі Євгенії Сєрих (випускниця БДПУ) та Євгенії  Подлубної (студентка-магістрантка ФФВ) та збірна чоловіків: Кирило Пономаренко (тренер-викладач ФФВ) та Артем Поляков (студент 1 курсу ФФВ). За результатами змагань серед міст жіноча збірна посіла почесне 3 місце. Команда чоловіків до останнього боролась за місце у фіналі, але в останній грі в підгрупі зі збірною Приазов`я, хлопці програли 1:2, посівши 6 місце.

bNsagbW5TkM L_2KAjCGQKA

Pr01TPoTB68 fNU8cXF7jkA

Представниками Бердянського району стала збірна жіночої команди у складі Анастасії Литвиненко (студентка 4 курсу ФППОМ) та Світлани Литвин (студентка 2 курсу ФФВ) та збірна чоловіків: Олексій Горбуля (студент 3 курсу ФФВ) та Станіслав Комаристов (студент 1 курсу ФФВ). Команда чоловіків не зайняла призового місця, проте жіноча збірна, хоча і не увійшла до фіналу, посівши 5 місце, показала гарний результат, отримавши перемогу над командою Запоріжжя, яка зайняла 1 місце у підгрупі.

 «Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Насті Черезової)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print