Залік у формі відкритого судового засідання

Яким повинен бути сучасний юрист? Чого чекати від судової реформи? Чому я обрав саме професію юриста? На ці та інші запитання намагалися дати відповідь  наші студенти – першокурсники спеціальності «Право» на заліковому занятті з навчальної дисципліни «Юридична деонтологія», яке  у формі відкритого судового засідання провела сьогодні, 19 грудня, старший викладач кафедри правознавства Марина Вруцька.

У рамках вивчення дисципліни студенти ознайомилися не тільки з теорією, а й відвідували судові установи, поліцію, органи юстиції. Можливо це ще невеликий досвід,  і не всі Кодекси вивчені, але студенти старалися, наповну увійшли в свої ролі. Тому залік «відкрите судове засідання за позовом про розірвання шлюбу» відбувся водночас і серйозно, і весело та цікаво.

Не менш змістовним було і обговорення, яке стосувалося не тільки заявленої проблеми. Чітка громадянська позиція, бачення майбутнього юриспруденції, юридична етика – ті особливості, ті якості, яких набуають студенти на заняттях з юридичних дисциплін. Це чітко прозвучало час і під час гри, і під час дискусії. Позитивним моментом є також те, що заняття проводять практикуючі юристи, як от Марина Петрівна, яка разом із студентами зуміла перетворити суху юридичну лексику на цікавий, зрозумілий захід.

Не втомлююсь повторювати, що студентство факультету талановиті, розумні , креативні молоді люди. Сьогодні ще це раз довели студенти-правники.

_DSC2847 _DSC2850

_DSC2853 _DSC2856

 

Тамара Макаренко,

декан гуманітарно-економічного факультету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print