Залучаючи молодь до цікавого світу інформаційних технологій

В умовах розвитку сучасного суспільства інформаційні технології глибоко проникають у життя людей, перетворившись  на життєво важливий стимул розвитку не тільки світової економіки, а й різних сфер людської діяльності.

Саме тому дуже важливим є залучення молоді до цікавого світу інформаційних технологій.

Протягом 7-22 жовтня в Європі проходить Тиждень кодування ЄС, який ґрунтується на ідеї Молодих Радників, консультативної групи колишнього єврокомісара ЄС Цифрового агентства Нелі Крус і відбувається за підтримки Комісії ЄС.

Цільовою аудиторією заходів є діти і молодь у віці від 8 до 24 років, які залучені в світ технологій і програмування. Мета заходів – показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як можна його використати для втілення ідеї в життя.

14 жовтня ц. р. в рамках ініціативи «Meet and Code», що стосуються теми програмування та організовані в рамках Тижня Кодування ЄС, що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP відбувся майстер-клас з робототехніки та інноваційних технологій, для учнів загальноосвітніх шкіл Бердянська (див. світлини).

Захід організувала і провела Громадська організація «Центр освіти дорослих» (голова – Павло Буянов) на базі Бердянського державного педагогічного університету досвідченим фахівцем, кандидатом технічних наук Олександром Антоненком.

Школярі дізнались про світові тенденції робототехніки та програмування і, щонайголовніше, змогли власноруч зібрати та запрограмувати на виконання певних завдань роботів, які з успіхом з ними впорались.

Загалом майстер-клас пройшов у невимушеній, захоплюючій атмосфері та завершився нагородженням учасників грамотами та солодкими призами.

_DSC0528 _DSC0543

eigsjggjjhfy

P71014-112440 P71014-112515

«Університетське слово»
(за матеріалами та світлинами Павла Буянова)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print