Залишилося кілька днів,

щоб податися на цей чудовий проект! Не зволікайте! Поширюйте новину серед зацікавленої молоді.

Шановне панство!

Від імені Польсько-Американського Фонду Свободи, Фонду „Боруссiя” та Фундації «Лідери змін» звертаємось з величезним проханням донести наступну інформацію про конкурс на міжнародну програму Study Tours to Poland.

ЩО ТАКЕ STP?  #studytourstopoland

Це не туристична поїздка, не перерва в освіті – це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена – небагато часу лишається на відпочинок – і має допомогти учасникам придбати новий досвід, знання та навички.

Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

Чекаємо на відкритих, готових до співпраці молодих людей, що шукають нових приятелів та пригоди! Запрошуємо активних, змотивованих та цікавих оточуючого світу студентів до участі у Study Tours to Poland! Усіх зацікавлених запрошуємо на наш сайт: www.studytours.pl

Конкурс триватиме до 29 січня 2018.

Надіємось на співпрацю, і будемо дуже вдячні, якщо Ви донесете дану інформацію до навчальних закладів, громадських організацій та активної молоді Вашого регіону.

unnamed

З повагою,

команда Study Tours to Poland

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print