Запалала нова зірочка. Красива!!!

У стінах гуртожитку № 2 БДПУ щорічно проходить чимало вечорів, приурочених, скажімо, до Нового року, 8-го березня чи 23-го лютого… А цієї весни приводами для свята стали: натхнення, свіжі ідеї, падке бажання отримати приємні емоції та підняти настрій кожному, хто стане його учасником. Тому мешканці гуртожитку обирали вчора свою «Міс 2014», саме ту, хто впродовж наступного року буде носити гордий титул найвродливішої та найталановитішої дівчини рідної студентської оселі.

На честь такої події актовий зал переповнювався бажаючими подивитися, хто з дівчат все-таки отримає це почесне звання. Голова культ-масового сектору та ведуча вечора Дар’я Калюжна представила глядачам шістьох дівчат – Лілію Черевко (поверх – 9В), Вікторію Місюру (5В), Юлію Васильченко (7В), Жанну Шурду (6Н), Марину Михайлик (7Н) та Олександру Гринченко (8Н), які виборювали своє «місце під сонцем», право впродовж року вважатися офіційною «Міс гуртожитку». Їхня перемога залежала від незалежного журі, членами якого були: комендант Володимир Столярчук, провідний фахівець з виховної роботи Анетта Омельченко, голова студентської ради Дмитро Саранчук та староста дев’ятого поверху Антон Головко. Вони оцінювали оригінальність привітання, вміння тримати себе на сцені, кулінарні здібності і, звичайно, талант та красу кожної з дівчат.

За умовами конкурсу красуні мали представити себе, розповісти про свої особливості чи вподобання. Далі ведуча свята провела «мізковий штурм», щоб перевірити наскільки дівчата можуть бути дотепними та розумними. Наприклад, були й такі запитання: «Як багато ви спите?», «Скільки стороннього посуду знаходиться в вашій кімнаті?» тощо. Дівчата відповідали чесно, «підсолоджуючи» слова чарівними усмішками.

У той час, коли красуні готувалися до наступного конкурсу та приміряли чергові наряди, присутніх розважали «гуртожитські співочі зірочки»: Ірина Гутира та Владислав Глазуноа, Жанна Лобанова та Аня й Таня («GirlsBand»), а також Євгенія Крупина.

Активні дівчата-господиньки з «перчинкою» предстали журі свої «смаколики»: борщі з пампушками, торти зі згущеним молоком та у формі котика, американський «панкейк» та картоплю по-французьки. Дівчата довели не тільки свої вміння поратися на кухні, а й оригінально презентувати приготовлене. Від таких випічок неможливо відвести погляди – такі вони гарні. Після кулінарного конкурсу «Господарочки» настав час показати й інші свої таланти. І тут не обійшлося без асорті дівочих переваг – пісні, танці, гумор та намальований за п’ять хвилин малюнок у стилі аніме. На таланти дівчата, звичайно, не бідні, але перемогу отримує лише одна, саме та, яка найбільше вразила журі.

«Ось і настала важка та водночас приємна хвилина – вибір «Міс Гуртожитку-2014». Нам не просто було прийняти рішення, адже всі дівчата не лише гарні, а й талановиті…» – розмірковував комендант та член журі Володимир Столярчук. Він нагородив дівчат грамотами, а далі оголосив ім’я переможниці – студентки БДПУ, мешканки сьомого поверху Марини Михайлик. Впродовж конкурсу дівчину активно підтримували сусідки по блоку. Найбільше «глядацьких симпатій» отримала Юлія Васильченко (поверх – 7В).

… Від учора гуртожиток отримав свою талановиту красуню, якою можна пишатися. Вітаємо з перемогою, Маринко!

Кристина Корінець,
студентка-журналістка
Інституту філології та
соціальних комунікацій БДПУ,
кор. «УС»

Світлини мешканців гуртожитку


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print