Запрошення до творчості

Національна спілка журналістів України

Бердянська міська організація   

Бердянська міська організація Національної спілки журналістів до вересневих дат визволення Бердянська та Бердянського району від нацистських окупантів  та до  190-річчя з дня заснування Бердянська оголошує конкурс творчих робіт.

 

Наразі для українського суспільства характерні процеси дистанціювання між поколіннями, збільшення різниці між реальними та задекларованими цінностями. Мета нашого проекту проста – об’єднати дорослих та дітей, членів родин для спільної творчої роботи, сприяти формуванню історичної пам’яті, зберіганню пам’яті роду.

Пропонуємо реалізувати свій творчий потенціал в одному з трьох напрямів (чи номінацій):

Перший: для середнього та старшого покоління бердянців і жителів Бердянського району. Тема: «Історія людини (родини), що пережила окупацію в 1941-1943 роках».

Другий: для дітей середнього та старшого шкільного віку, студентів. Тема: «Історія однієї фотографії, поштової листівки». Мається на увазі будь-яке архівне фото або листівка, що надійшла поштою. Зверніть увагу: фото – архівні, зняті не цифровими камерами, листівки – поштові, написані «від руки»!

Третій: для дошкільнят. Тема: «Рідне місто (село)! Я люблю тебе». Дітям – вихованцям дитсадків та молодших класів середньої школи пропонується власноруч намалювати малюнок на дану тему (формат А 4).

Переможці та призери будуть визначені у двох групах – серед мешканців Бердянська і Бердянського району та нагороджені призами. Кращі роботи – опубліковані у газеті. Журі – Бюро міської організації НСЖУ.

Творчі роботи надсилати на адресу редакції газети «Південна зоря» (Мелітопольське шосе, 19, з поміткою «На конкурс НСЖУ») до 30 вересня 2017 року включно. Обов’язково вкажіть контактний телефон, адресу та розбірливо ПІБ (мова виконання – будь-яка).

Контактний телефон: 099-931-59-75 або 4-84-02, Тисленко Юлія Леонідівна.

НСЖУ Додаток


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print