Запрошує кінолекторій

Традиційно, щосуботи в навчальній психолого-консультативній лабораторії БДПУ проводиться психологічний кінолекторій. Ведучими кінолекторію є волонтери лабораторії, а учасниками – всі бажаючі: і студенти, і викладачі, і куратори, і навіть школярі. Завдання кінолекторію – розвиток в учасників вміння аргументовано висловлювати свої думки, виражати почуття і переживання, формування емоційно-мотиваційних установок по відношенню до себе, оточуючих, однолітків, організація дозвілля студентів.

20170304_130439

Щомісяця працівники лабораторії разом із волонтерами обирають тематику фільмів, які розглядатимуться на кінолекторії протягом чотирьох тижнів. Впродовж декількох років на психологічних кінолекторіях були розглянуті такі теми, як проблема суїциду, розвиток людей з особливими потребами, протікання вікових криз, розвиток обдарованих дітей, взаємостосунки між дорослими та дітьми, сімейні стосунки, проблема самовизначення, розвиток особистісного зростання.

20170304_130533

Зараз розпочався перегляд фільмів, в яких розглядається проблема психології взаємостосунків між людьми. Минулої суботи відбувся перегляд фільму «Форрест Гамп», в якому від імені головного героя, чоловіка з благородним і відкритим серцем, розповідається історія його незвичайного життя. Студенти активно обговорювали питання жертовності матері заради досягнення життєвих успіхів героя, його ставлення до пригноблених і пригноблюючих, його взаємин з коханою дівчиною.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду та обговорення фільмів щосуботи о 10:00, ауд. 5б-111.

«Університетське Слово»
(за матеріалами лабораторії)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print