Запрошує психологічний кінолекторій

IMAG0658

Студентами, які систематично беруть участь в роботі психологічного кінолекторію, запропоновано до розгляду проблему «Обдарованість, талановитість, геніальність». Тому минулої суботи був здійснений перегляд фільму «Умница Уилл Хантинг». Цей фільм про людину з феноменальними математичними здібностями і чудовою пам'яттю, що дозволяють їй робити відкриття в новітніх областях математики, з легкістю накопичувати енциклопедичні знання. Але головний герой не використовує ці знання для себе і не прагне бути корисним суспільству, що декого обурює, дивує і викликає непорозуміння. Глядачі активно обговорювали питання причин девіантної поведінки героя, небажання проявляти притаманні йому здібності, його особливості взаємин з психотерапевтом, вплив дитячих переживань на формування та розвиток особистості.

IMAG0659

Навчальна психолого-консультативна лабораторія запрошує всіх бажаючих взяти участь у перегляді та обговоренні наступного сюжету фільму «Вселенная Стивена Хокинга» 3 грудня в аудиторії 5б-111.

«Університетське Слово»
(за матеріалами лабораторії)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Запрошує психологічний кінолекторій”

  1. вот за такими как Артем, за ними будущее в учебном плане! они искоренят коррупцию и все что связано с этим! Главное не подаваться пропаганде, которую вещают у нас по телевизорам и навязывает общество!

Коментарі закриті.