Запрошуємо до співпраці в рамках канадського урядового проекту

Запрошуємо до співпраці в рамках канадського урядового проекту стажувань Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, який надає можливість українським студентам 3-го курсу проходити 12 тижневе науково-дослідне стажування в університетах Канади (наразі в 60 вищих навчальних закладах по всій країні).

Починаючи з цього року Шевченківська Фундація (Shevchenko Foundation) та Mitacs (канадська неприбуткова дослідницька та освітня організація) реалізовують програму в Україні задля посилення українсько-канадських науково-дослідницьких зв’язків.

Ми запрошуємо студентів вашого вузу до участі у програмі Mitacs Globalink Research Internship Program.

Для цього просимо Вашого сприяння в організації інформаційної кампанії в вашому університеті, в тому числі розміщення оголошення про програму на сайт, публікації в соцмережах.

З детальною з інформацією можна ознайомитися у додатку та у посиланнях нижче:

Web-site Саnada: http://www.mitacs.ca/globalink/globalink-research-internship

Web-site Ukraine: http://www.MitacsUA.org

Mitacs press-release: https://www.mitacs.ca/en/newsroom/news-release/new-agreement-strengthen-ukraine-canada-research-networks

Media publications:

Razom magazine: http://razom.media/ukrajinski-studenty-z-2018-stazhuvatymutsya-v-kanadi-v-ramkah-prohramy-mitacs-globalink-research-internships/

5 канал: https://www.youtube.com/watch?v=vL53KSGNICU

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Чекаємо на відповідь та маємо прохання надіслати посилання на ваш сайт з новиною про програму.

З повагою, координатор по роботі з університетами в Україні,

Ірина Тимченко

+ 38 095 655 15 91; info@MitacsUA.org

Poster

Завантажити інформаційний лист


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print