Запросили ліцеїстів…

Історія, як наука, має не тільки пізнавальне значення. Важливо пам'ятати про своє минуле, щоб краще розуміти життя, що вирує навколо нас. Особливо це важливо для нинішніх поколінь.

Щоб підтримувати інтерес своїх учнів до подій днів минулих, Бердянський муніципальний ліцей уклав договір з навчальною археологічною лабораторією соціально-гуманітарного факультету Бердянського педагогічного університету.

У рамках договору 2 квітня ц. р. Бердянський муніципальний ліцей відвідали завідувач навчальної археологічної лабораторії кандидат історичних наук, доцент кафедри політології та правознавства БДПУ Валентина Папанова та аспірант кафедри історії України Арсеній Голик.

Гості розповіли старшокласникам про розкопки археологічної експедиції в Бердянському районі. Зазначимо, що в цих розкопках брали участь викладачі (В. Дімітров, Ф. Каїра) та ліцеїсти БКМ.

Розповідь Валентини Анатоліївни була сповнена цікавими деталями про тонкощі розкопок і факти про минуле нашої землі: про народи, які тут жили, їх традиції та способи життя (див. світлини).

IMG_7815IMG_7821IMG_7822

Вони також представили учням соціально-гуманітарний факультет БДПУ: розповіли про структуру та викладачів факультету, про спеціальності, які готують на факультеті, про магістратуру та аспірантуру СГФ. Наприкінці гості подарували буклети про факультет, лабораторію та запросили ліцеїстів-випускників навчатися на соціально-гуманітарному факультеті БДПУ.

Учні ліцею подякували Валентині Папановій та Арсенію Голику за цікаві розповіді й висловили сподівання, що співпраця ліцею та навчальної археологічної лабораторії СГФ буде довгою та плідною.

Віктор Дімітров,
вчитель історії БМК, випускник СГФ

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print