Заради їх майбутнього

Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. 16 листопада ц. р. декан гуманітарно-економічного факультету, доцент Макаренко Т. П.), викладач факультету філології та соціальних комунікацій, доцент Шиманович І. В. та асистент факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Сєчина І. О. з профорієнтаційною місією відвідали загальноосвітні школи Приморського району: сіл – Єлизаветівка, Єлисіївка, Радолівка, Зеленівка та Юріївка.

Познайомившись та поспілкувавшись з дирекціями шкіл, які, в свою чергу, радо вітали та з задоволенням представили гостей  учням не тільки випускних класів, а ще й десятикласникам. Крім бесід, кожен представник свого факультету демонстрував  майбутнім абітурієнтам цікаві та захоплюючі відеопрезентації про навчання та життя студентів БДПУ. По закінченню виступів кожному учневі, вчителеві та директорові були запропоновані буклети, закладки та диски з матеріалами про представлені факультети. Випускники були зацікавлені та з радістю ставили запитання до викладачів.

Маємо сподівання, що більшість випускників поповнить студентські лави нашого університету.

Цього чудового осіннього дня учасники поїздки не змогли не відвідати та зробити світлини на фоні чудового творіння природи – Єлисеївського кар’єру.

IMG_4822 IMG_4829 IMG_4832

IMG_4836 IMG_4840

IMG_4847 (1)

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Тамари Макаренко,
 Ірини Шиманович та Інни Сєчиної)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print