Заради спокою в Бердянську, миру в Україні!

Сьогодні, 22 травня, в парку ім. Шмідта, навпроти Братської могили і пам'ятника морякам-десантникам урочисто приймали присягу морські піхотинці, які прибули до Бердянська для подальшої служби – оберігати нас із вами від, не дай Боже, ворожої навали… На військово-патріотичному заході були присутні: командування окремого батальйону морської піхоти, представники міської влади, родичі та друзі військовослужбовців, студентська та учнівська молодь, мешканці та гості нашого міста.

1 2 3 4

Відрадно, що в урочистій церемонії, окрім міського голови Володимира Чепурного, депутата міської ради Олени Мартищенко та інших, взяли участь і виступили «нашоатлантівці» Анетта Омельченко – від імені матерів міста, сини яких захищають рідну Україну від московського загарбника, та Сергій Шарай, який недавно повернувся із зони АТО (див. світлини).

5 6 7 8

…Шикування військового підрозділу, мітинг, прийняття клятви морського піхотинця із врученням “чорних беретів” військовослужбовцям, привітання від міської влади і громадськості та покладання квітів до Братської могили моряків-десантників – ще раз засвідчили сьогодні, що Бердянськ та Україну є кому захищати!!! Нехай ворог і не думає пхатися на наші мирні землі. Нам потрібен спокій, а не війна…

9 10 11 12

13 14 15 16

17 18

«Університетське Слово»
Світлини Степана Гериліва

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *