Заслужені перемоги й нагороди!

Сьогодні, 16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, традиційно в Запоріжжі підбиваються підсумки обласного конкурсу «Студент року». З цієї нагоди студенти всіх вишів області зібралися в кіноконцертному залі ім. Довженка для відзначення свого свята та привітання переможців конкурсу. Разом із студентством святкував заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, який передав вітання від очільника регіону Костянтина Бриля.

DSC_0678 DSC_0693

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу. Нагороди їм вручали відомі діячі, активісти громадських та молодіжних рухів. Кожен переможець отримав грамоту обласної державної адміністрації та сертифікат на отримання премії в розмірі  1174 грн.

DSC_0679 DSC_0697 DSC_0744

Цього року було подано 78 характеристик студентів з усіх  вищих навчальних закладів  області, які змагалися  в 11 номінаціях. Конкурс проводився у три етапи:  факультетський та університетський протягом жовтня, обласний відбувся в листопаді.

DSC_0749 DSC_0751

За результатами засідання конкурсної комісії з визначення переможців було відібрано 15  найкращих студентів у восьми номінаціях. Серед них є й наші: студентка гуманітарно-економічного факультету Юлія Хаматгораєва виборола першість у номінації «Студент – суспільний діяч року», а студентка Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ Діана Гронь стала «Кращою студенткою року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації»!    Запорізький обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України нагородив Юлію Хаматгараєву Почесною грамотою з «конвертом» – нагородою за перемогу в номінації «Студент – суспільний діяч». Почесною грамотою Запорізької обласної ради було нагороджено Валерія Кудряшова за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики у Запорізькому краї та з нагоди Міжнародного дня студента.

DSC_0754

Подяку обласної державної адміністрації отримала наша Дар’я Калюжна за вагомий внесок у розвиток і реалізацію державної молодіжної політики в Запорізькій області. Також отримала Почесну грамоту Запорізької обласної ради  Анетта Омельченко за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток і реалізацію державної молодіжної політики у Запорізькій області.

Вітаємо!!!

«Університетське Слово»
Світлини Дар`ї Калюжної


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!