Завдячуючи кожному…

Минулими  вихідними університетські «нашоатлантівці»  відвідували захисників на Маріупольському напряму. Завдяки допомозі небайдужих бердянців відвезли їм маскувальні сітки, «гідробар'єр», плівку, лопати, світлодіоди, мішки, миючі засоби, пральний порошок, шкарпетки, ковдри, светри, домашню консервацію, домашні компоти, заморожені кури, соняшникову олію, вершкове масло, солону рибу, питтєву воду, сухі борщі, яблука, пиріжки і багато чого іншого, так  потрібного хлопцям на фронті. Також ми були в шпиталі, де завозили ліки на замовлення.

Ф2 Ф1

Розповідає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного виховання, організатор поїздки Анетта Омельченко: «До вторгованих на нашому останньому Благодійному  ярмарку грошей ми добавили ще 2000 гривень  і закупили три біноклі воїнам  на передову (2 – морським піхотинцям, 1 – 8 батальйону УДА). Я дуже хочу подякувати нашим, університетським,  бердянцям, які й далі не залишаються байдужими, пропонуючи свою таку необхідну допомогу! Окрема подяка жіночкам, які постійно, щодня приходять і плетуть маскувальні сітки! Цього разу наша поїздка відбулася завдяки Павлу Порохні та Сергію Неділі.

Ф3 Ф4

Байдужість – це головна риса, яка вбиває усе: і саму людину, і оточуючий її світ. Я дуже рада, що в моєму житті зустрілися люди, яким не байдужий світ, місто, де вони живуть. Ми дуже цінуємо вашу довіру і передаємо від хлопців із фронту велику «ПОДЯКУ».

Ф7 Ф9 Ф10 Ф11

…Війна продовжується, гинуть десятки наших кращих синів, але за останню поїздку ми знову побачили справжніх воїнів, молодих хлопців, патріотів України, і поки вони там стоять і дають відсіч ворогу, ми маємо можливість щось святкувати, кудись їздити, з кимось гуляти… І ми повинні це пам'ятати і завдячувати їм за це.

Низький уклін усім вам за вашу небайдужість.

Приєднуйтеся до нас!

НАШІ АТЛАНТИ
Світлини Сергія Неділі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print