Завтрашні захисники гостювали в нацгвардійців

Студенти факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій минулого четверга, 26 березня, стали свідками урочистостей з нагоди Дня Національної гвардії України, яке відзначалося на території військової частини 3033 міста Бердянська.

Цього року Україна вперше відзначає це свято, адже 18 березня ц. р. президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким встановив День Національної гвардії України, і воно буде відзначатися щорічно 26 березня.

Першокурсники та другокурсники з цікавістю спостерігали за урочистим дійством на плацу: шикування бійців Національної гвардії, винесення державного прапора України, нагородження кращих військовослужбовців грамотами та пам’ятними подарунками. По завершенню урочистої частини на хлопців чекав приємний сюрприз – всі охочі мали можливість не тільки сфотографуватися біля військової техніки, але й посидіти за кермом КрАЗа, підійнятися на бронетранспортер, зайняти місця у військовому автобусі та розглянути озброєння гвардійців. Наприкінці молоді гості із задоволенням скуштували солдатської каші та чаю із справжньої польової кухні.

DSCN1946 DSCN1961 DSCN1956 DSCN1952 DSCN1942

Саме такі заходи найбільше сприяють піднесенню патріотичного духу нашої молоді, укріпленню гордості за свій народ і захисників нашої Вітчизни.

Ольга Коваленко,
заступник декана з виховної роботи ФКЕТ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print