Зброя музиканта

У малій актовій залі БДПУ минулої середи до сьомої вечора лунали звуки гітари, неперевершений спів й, звичайно, оплески… До нас завітав один із засновників і соліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. Послухати його були запрошені й бердянські прикордонники.

Сергій Василюк та його група не раз давали концерти в Дебальцево і смт Піски, звідки приїхав співак із новим світоглядом: «Коли буваєш біля передової, бачення світу змінюється. Це вплинуло й на репертуар групи. Сьогодні наші пісні про сильного вільного українця, який відчуває за собою подвиги предків і сам здатен на суттєві вчинки». Запланований годинний виступ розтягнувся на дві години. Солдати раз за разом відповідали, що не потомилися. «А хто ж із вас зізнається, що втомився?», – влучно казав музика.

«Із Пісок мені донесли чутку, що пісня «Меч Арея» – найулюбленіша на передовій. Це правда?», – прикордонники почали знімати відео на згадку – так вже їм полюбилися пісні про перемогу над ворогами. Зала наповнилася справжнім духом боротьби. Музика наче діставала глибин серця й хвилювала його, змушувала битися швидше. «Я гадаю, що ті, хто перебувають на мирних територіях мають зробити усе, щоб Ви, по поверненню додому, відчули якісь суттєві зміни. Сьогодні людей об’єднують важкі часи. Музика теж об‘єднує! Це також зброя і, мабуть, найбільшого ураження. Ну що, браття, вставайте!» – закінчував свій виступ Сергій Василюк акапельним виконанням гімну України. Всі в залі підвелися й на кілька хвилин стали єдиним хором.

Заряджені позитивними емоціями та бойовим настроєм, військові повернулися на службу, а Сергій Василюк та його «Тіні сонця» від учора відправився у концертний тур: починаючи з Маріуполя, проведе благодійні концерти, кошти з яких йдуть на підтримку нашої армії. Наснаги їм і натхнення!

Аліна Голованова,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини Руслана Меджидова
й з сайту:
http://pro.berdyansk.biz


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print