Здійснюючи дитячі бажання…

Не важливо, скільки тобі років, бо якщо ти маєш мрію, вона обов’язково здійсниться. Особливо це відбувається в передноворічні дні, коли кожен чекає приємних миттєвостей. Але не менше хвилювання викликає дарувати комусь радість. Дуже приємно бачити усміхнені дитячі обличчя, чути веселий сміх.

Уже стало доброю традицією для студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв напередодні нового року відвідувати Бердянську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів. Діти, які тут перебувають, – великі мрійники, але, як правило, у Святого Миколая вони просять небагато, бо точно знають, що може подарувати їм справжні хвилини радості.

Зранку цього дня, як не дивно, природа зачарувала своїми візерунками, створивши піднесений настрій і підготувавши до наближення свята. Цього найбільше чекають діти, які не мають щоденної любові та підтримки рідних, проживають в інтернатних закладах. Заздалегідь підготувавшись і зібравши чимало подарунків (канцелярське приладдя, солодощі, іграшки, одяг тощо), студенти як незвичайні чарівники показали дітям справжню казку. Так, майбутні хореографи (Дід Мороз, Снігурка, Маша та Ведмідь, Колобок, Червона Шапочка, Вовк, Кощій безсмертний, Снігова Королева та її слуги) настільки природно грали свої ролі, що байдужого не залишилося жодного серед присутніх. Здавалося, навіть дорослі вірили в чудеса, а тому раділи разом із дітьми. Артисти повністю змогли вжитися у свої ролі, і склалося враження, немовби й справді ти знаходишся в казковому світі.

Такі зустрічі необхідні дітям, бо вони з нетерпінням чекають не лише подарунків, а й спілкування, уваги, якою щедро ділилися студенти.

1 2

3 4

5


«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами студентської ради факультету ФППОМ)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print