Здобутки молодих науковців

18-19 квітня ц. р. в Сумському державному педагогічному університету імені А. С. Макаренка відбувся ІІ етап ХV Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта. Участь в Олімпіаді взяли 26 учасників з різних закладів вищої освіти України. Бердянський державний педагогічний університет  представляли здобувачі вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти  3 та 4 курсів – Свінаренко Ольга та Качар Тетяна.

Перший день змагань учасники передбачав низку цікавих і різнопланових заходів, як-от: виконання комп’ютерних тестових завдань, визначення наукового апарату до запропонованої теми дослідження та розв’язання завдань на діагностику, а також презентація своїх закладів вищої освіти. Наші дівчата яскраво представили рідний університети і місто, подарувавши частинку тепла з сонячного Приазов’я. На другий день олімпіади відбувся захист наукових робіт із актуальних проблем сучасної корекційної педагогіки, інклюзивної освіти та спеціальної психології. Цей день був дуже хвилюючим для учасників, але наші дівчата продемонстрували витримку,  наполегливість і показали достойні результати.

За підсумками двох днів змагань здобувачі вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти  Свінаренко Ольга нагороджена дипломом II ступеня, а Качар Тетяна отримала нагороду відразу в двох номінаціях «За найцікавіше дослідження та його «яскраве» представлення» і «Оригінальна авторська позиція». Члени журі разом з представниками Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відзначили подякою професорсько-викладацький склад кафедри прикладної психології та логопедії.

Учасники із задоволенням відправились на екскурсію, на якій всі були у захваті гарною архітектурою та теплою атмосферою старинного міста Суми. Після підведення підсумків всіх чекав смачний святковий торт на честь проведення XV Всеукраїнської олімпіади студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Вітаємо наших дівчат та бажаємо їм успіхів і перемог у подальшій науковій діяльності!

Інна Самойленко,
асистент кафедри прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри прикладної психології та логопедії

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print