Здобутки студентів-волейболістів

Із 22 лютого по 1 березня ц. р. на базі Бердянського педагогічного університету проходили змагання з волейболу серед чоловічих студентських команд у рамках спартакіади БДПУ. У змаганнях взяли участь 12 команд. Учасники  були розділені на дві підгрупи. Група «А» – студенти п’яти курсів факультету фізичного виховання, група «Б» – студенти інших інститутів і факультетів (7 команд).

3Gucqgm-IFk

У групі «А» 1 місце виборола збірна команда 3 курсу, 2 місце посіла збірна команда 2 курсу, 3 місце зайняла команда 4 курсу. У групі «Б» 1 місце зайняла збірна команда факультету фізико-математичної і технологічної освіти, 2 місце посіла збірна команда Інституту психолого-педагогичної  освіти та мистецтв (у склад увійшли 3 студенти за спеціальністю «хореографія»), 3 місце має збірна команда факультету економіки та управління. По завершенню ігор у підгрупах були сформовані дві збірні команди.  Команда «А» – збірна команда факультету фізичного виховання і команда «Б» – збірна команда інститутів і факультетів.

_xc0uBXu_n0 0LLt5AIQmk0 CrFGJl7WPZg gdfb4yT9JDo

…А 2 березня на базі БДПУ відбувся традиційний університетський турнір "Кубок Вызова" серед чоловічих команд з волейболу. У ньому взяли участь збірна команда факультету фізичного виховання та збірна команда інститутів і факультетів, а також збірна команда випускників і викладачів БДПУ. Ігри проходили за круговою системою, і місця визначились наступним чином: 1 місце і кубок має збірна команда факультету фізичного виховання, 2 місце посіла збірна команда випускників і викладачів БДПУ, 3 місце зайняла збірна команда інститутів і факультетів.

ATrbwE7twDk LvTmoiVGvAk

За підтримки депутата Бердянської міської ради, голови профспілкового комітету БДПУ Віталія Лоли й Олімпійського Чемпіона, декана факультету фізичного виховання Сергія Кушнірюка спортсмени отримали солодкі й пам’ятні призи. Також суддями та оргкомітетом були визначені кращі спортсмени в різних номінаціях. Пам’ятні призи отримали: в номінації «Кращий гравець турніру» – студент 2 курсу факультету фізичного виховання Олексій Горбуля, студент 2 курсу факультету економіки та управління Дмитро Яременко. У номінації «Кращий нападник» було нагороджено студента 3 курсу факультету фізичного виховання Романа Деревянка, студента 3 курсу факультету фізико-математичної та технологічної  освіти Олександра Єгорова. У номінації «Креативний підхід до гри» нагородили  Романа Богданова – випускника БДПУ. Також була нова номінація – «Тренер – курівник команди», нею нагородили студентку 3 курса Інститута психолого-педагогичної освіти та мистецтв Анастасію Литвиненко. Вітаємо призерів та бажаємо наснаги до нових перемог! Кожен факультет пишається своїми спортсменами, бажаючи їм успіхів у майбутньому.