Здоров’я – найдорожчий скарб

   Важливу роль у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі.

У рамках  всеукраїнського фестивалю науки 16 травня в 130-ій аудиторії головного корпусу університету відбулося засідання секції студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми здоров’я людини, фізичної реабілітації та екології» (відповідальні – доц. Хатунцева С. М.,  ст. викл. Орловська В. В.).

Актуальність обраної теми не викликає сумнівів, оскільки характерною рисою функціонування суспільства та держави на сучасному етапі є зростання уваги до здоров’я населення.

Студентські наукові роботи  були присвячені питанням зміцнення, збереження і відновлення здоров’я, проблемам фізичної реабілітації та екології.

Науковий семінар викл. ОЗФРЕ

Доповіді були цікавими та актуальними і відповідно кожна з них ставала підставою для запитань та обговорень досліджуваної теми. Кожен учасник висвітлював своє бачення щодо існуючих проблем здоров’я та висвітлював свої пропозиції і думки щодо його відновлення.

Найкращою визнано доповідь  студентки  3 курсу факультету фізичного виховання Ілони Колоскової. Тема доповіді: «Фізична реабілітація при хронічних гастритах в період санаторно-курортного відновлення» (наук. керівник – ст. викладач Орловська В. В.).

За активну участь у науковій роботі оголошено подяку студентам: Масловій Юлії, Задубровській Луанні, Сухотько Ірині, Серафімовій Марині, Гусаровій Ганні, Водяник Світлані, Водяник Ользі, Карацупі Владиславу, Нехайчуку Івану, Мітяєвій Анастасії, Васильчук Марині, Богачовій Христині, Карпенко Єлізаветі, Єфименко Тетяні, Комаристову Станіславу, Парфеновій Ганні, Сапах Тетяні, Варченко Валентину.

Обговорення Нагородження студ. Мягченком О.П. DSC_0782

Більшість представлених робіт опубліковано у збірнику тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету.

Студентська конференція змогла об’єднати погляди різних молодих дослідників. Адже обговорення – це є всебічне бачення тієї чи іншої проблематики. Тому можна говорити про те, що всі доповіді були актуальними і заслуговували на увагу.

Колектив кафедри основ здоров¢я, фізичної реабілітації та екології
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print