Здоровіше танцювати, ніж наркотики вживати!

«Здоровий спосіб життя» – цей вислів ми чуємо на кожному кроці. «Годі пити енергетики», «Паління шкідливе для вашого здоров’я», «Наркоманія скорочує життя, а здорове харчування його продовжує!» – ці та подібні лозунги супроводжують нас постійно. Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради та навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації Запорізької області, своєрідно відреагувавши на ці заклики, вирішили, що треба молодь заохотити до здорового способу життя! А як зацікавити нинішнє покоління, як не танцями? Тому й вирішили організувати танцювальний батл «Відповідальність починається з мене».

Сьогодні, 10 квітня, у Спортивному комплексі Бердянська пройшов півфінал танцювального батлу. У заході брали участь команди БДПУ: збірна команда факультетів економіки та управління, комп’ютерних та енергозберігаючих технологій, фізико-математичної та технологічної освіти; збірна команда Інституту філології та соціальних комунікацій, Інституту психолого-педагогічної освіти і мистецтв; команда Інституту соціально- педагогічної та корекційної освіта та команда факультету фізичного виховання. Оцінювали креативні виступи наших студентів члени обласного журі: начальник відділу з питань молоді управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної держадміністрації Альона Зарецька (голова журі), директор Комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» обласної ради Олег Рибченко, заступник директора цього закладу Світлана Макаренко, завідувач сектору оздоровлення та відпочинку цього ж закладу Вікторія Сокол та завідувач сектору інформації та зв’язків з громадськістю Комунального закладу Ганна Носенко.

Талановиті команди БДПУ видумували таке, що журі просто було у захваті! І танцюючі бюргери, і розстріл банок енергетику, і спортивно-танцювальні «викрутаси» – дійсно вражали всіх присутніх (див. світлини). Але найбільший фурор влаштувала, полонивши журі та глядачів, команда Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти своїм глибоким сприйняттям «Ні – наркотикам!». Саме ця команда за одностайним рішенням журі пройшла у фінал танцювального батлу «Відповідальність починається з мене!».

Усі учасники були на висоті, але все ж таки знайшлися кращі! Треба сказати окреме «дякую» університетським хореографам, які зуміли швидко та майстерно організувати такі гарні постановки! Добре, що ще є такі люди, яких турбує здоровий спосіб життя університетського студентства! У наш час треба не тільки прислухатися до порад, а всіляко їх притримувати.

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

2 Відповісти на “Здоровіше танцювати, ніж наркотики вживати!”

  1. Ребята молодцы)))) прям красавцы!

Коментарі закриті.