Здоров’я – це весело!

Кожного року в багатьох країнах світу 7-го квітня широко відзначають Всесвітній день здоров'я. Й наш університет уже традиційно долучається до цього свята, адже здорова молодь – це майбутня здорова нація!

Сьогодні, 11 квітня, в Бердянському спортивному комплексі пройшла спортивна студентська естафета. Кожна команда виглядала по-своєму цікаво, артистично! Хоч усі були в однакових футболках, проте кожний був налаштований лише на перемогу. Учасники своєрідного параду – збірні команди всіх інститутів, факультетів та економіко-гуманітарного коледжу БДПУ – виходили з високо піднятими головами, під гербами своїх інститутів і факультетів. Вишикувавши у стрій студентів-учасників, «командуючий парадом» перевірив готовність команд до свята й розпочав змагання!

Естафети були різноманітними: стрибки з м’ячами і передача їх над головами, «хокей» – змагання з обручем і «Партнери» – змагання з тенісним м’ячиком та багато-багато інших (див. світлини). А в фіналі треба було зібрати слово, а щоб це зробити, кожен член команди повинен був добігти до визначеного місця і взяти букву, потім, зібравши усе докупи, скласти відповідне слово.

…А саме нагородження пройшло трішки напружено, бо всіх цікавило одне: хто ж все-таки переміг? Журі подякувало всім командам за участь, а профспілковому комітету – за солодкі подарунки. Судді вручили Грамоти за участь командам економіко-гуманітарного коледжу, Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, соціально-гуманітарного факультету, факультету фізико-математичної та технологічної освіти та факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій. Третє місце зайняли спортсмени факультету економіки та управління, друге – Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, а перше призове місце заслужено посіла команда Інституту філології та соціальних комунікацій. Головного переможців нагородили «Кубком здоров’я» та солодощами.

Добра та гарна традиційна естафета пройшла в Спорткомплексі. Командний дух сприяє гарному навчанню. Вітаємо усі команди. Адже як звучить олімпійський девіз: «Головне не перемога, а участь»…

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини Ксенії Задворної


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії